Công tắc tơ ABB AX18-30-01-75
Tên gọi khác
ABB AX18300175
ABB AX18-30-01-75 Contactor
Mã nhận dạng: AX18-30-01-75
Technical
Current Rating: 18 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 0 NO, 1 NC
Control Voltage: 200V 50Hz / 200-220V 60Hz