Công tắc tơ ABB AX18-30-01-80
Tên gọi khác
ABB AX18-30-01 AC220V
ABB AX18300180
ABB AX18-30-01-80 Contactor
Mã nhận dạng: AX18-30-01-80
Technical
Current Rating: 18 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 0 NO, 1 NC
Control Voltage: 220-230V 50Hz / 230-240V 60Hz