Bộ điều áp SMC ITV0010-3ML
Tên gọi khác
SMC ITV00103ML
Mã nhận dạng: ITV0010-3ML
Technical
Pressure range: 0.1 MPa
Power supply voltage: 24 VDC
Input signal: Voltage type 0 to 10 VDC