Công tắc tơ ABB AX18-30-10-26
Tên gọi khác
ABB AX18301026
ABB AX18-30-10-26 Contactor
Mã nhận dạng: AX18-30-10-26
Technical
Current Rating: 18 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 1 NO, 0 NC
Control Voltage: 110-127V 60Hz / 105V 50Hz