Công tắc tơ ABB AX32-30-01-85
Tên gọi khác
ABB AX32300185
ABB AX32-30-01-85 Contactor
Mã nhận dạng: AX32-30-01-85
Technical
Current Rating: 32 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 0 NO, 1 NC
Control Voltage: 380-400V 50Hz / 400V-415V 60Hz