Công tắc tơ ABB AX25-30-10-84
Tên gọi khác
ABB AX25301084
ABB AX25-30-10-84 Contactor
Mã nhận dạng: AX25-30-10-84
Technical
Current Rating: 25 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 1 NO, 0 NC
Control Voltage: 110V 50Hz / 110-120V 60Hz