Công tắc tơ ABB AX25-30-10-85
Tên gọi khác
ABB AX25301085
ABB AX25-30-10-85 Contactor
Mã nhận dạng: AX25-30-10-85
Technical
Current Rating: 25 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 1 NO, 0 NC
Control Voltage: 380-400V 50Hz / 400V-415V 60Hz