Công tắc tơ ABB AX32-30-01-84
Tên gọi khác
ABB AX32300184
ABB AX32-30-01-84 Contactor
Mã nhận dạng: AX32-30-01-84
Technical
Current Rating: 32 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 0 NO, 1 NC
Control Voltage: 110V 50Hz / 110-120V 60Hz