Công tắc tơ ABB AX40-30-10-75
Tên gọi khác
ABB AX40301075
ABB AX40-30-10-75 Contactor
Mã nhận dạng: AX40-30-10-75
Technical
Current Rating: 40 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 1 NO, 0 NC
Control Voltage: 200V 50Hz / 200-220V 60Hz