Công tắc tơ ABB AX150-30-11-75
Tên gọi khác
ABB AX150301175
ABB AX150-30-11-75 Contactor
Mã nhận dạng: AX150-30-11-75
Technical
Current Rating: 150 A
Main Contacts: 3 NO, 0 NC
Auxiliary Contacts: 1 NO, 1 NC
Control Voltage: 200V 50Hz / 200-220V 60Hz